Holkám se konečně zadaří a dostanou krásnou recenzi do Marthy navíc jim Sophie půjčí 20 000 doalrů a tak konečně začínají realizovat sůj sen o dortíkové firmě a mají už i reprezentativní prostory.

Celý článek

Caroline začíná mít strach o svého koně Kaštana, protože se pomalu začíná blížit zima.

Má první rande s Andym, které ale vůbec nedopane podle představ. Caroline neví kde je problém a tak se snaží vše vyzjistit od Max. Té se podaří zjistit, že Andy ví o Carolinině minulosti a myslí si, že nebude schopný ji poskytnout to na co byla zvyklá. Jenže Caroline je teď na dlažbě a tak Andymu sehraje scénku v bistru, která ho přesvědčí ji poprvé políbit.

Celý článek
Naši partneři

Caroline po setkání s partičkou holek v bistru začne vzpomínat na staré časy, které ji stále chybí. Potkává Andyho majitele obchodu se sladkostmi, který ji hned pane do oka. Han řeší problém s tím, že Sophi ma v bistru "svůj" box a tak přichází o další kšefty.

Celý článek

Holkám se dostala do ruky kreditní karta a to ve chvíli, kdy Max nemá ani na rtěnku a Caroline se rozpadají boty a tak samozřejmě tuto mžonost vítají.

Za Earlem přijede jeho syn, který je velmi úspěšný, ale nyní se chce stát bavičem. Hokám se jeho vystoupení nelíbí přes příliš odvážné "vtipy".

Celý článek

Caroline a Max řeší problémy s tím, že jejich dortíková firma jim stále nevydělává, ale naskytne se jim možnost vyhrát 10 000 dolarů v TV soutěži. Setkají se s dvojicí co má za sebou dokonce hurikán a v soutěži jim podlehnou.

Celý článek

Bistroje kde Caroline a Max pracují je přepadeno zlodějem a neodzbrojí ho niky jiný než náš převapiný hrdina Han, ale ještě předtím použije Caroline Max jako štít.

Celý článek

Caroline a Max mají problémy v pondikání objevila se nová hrozba v podobě automatů na dortíky. Jdou za Martou se svými muffiny, problém nastává při ochutnní dortíku, protože si na něm dotyčná vylomí zub. Vše je navíc komplikované výpadkem proudu.

Celý článek
předchozí 2 strana z 3 další
2013 - 2015 Seokvalitně | Kontakt: 2socky@centrum.cz