Oleg se snaží svést Sophi, ale ta o něj nejeví zájem. Později dostane Erl infarkt a jelikož na něm všem záleží, tak děvčata prochází birokracií v nemocnici.

Celý článek

Sophie dá děvčatům práci. A mají uklízet na místě, kde se vyskytují i pánští modelové. Max s Caroline se nejdříve vy bytě pohádají, protože Caroline uklízí jako panička a tak vlastně nic neuklidí.

Celý článek
Naši partneři

Max a Caroline se poprvé setkávají se svojí sousedkou Sophií. Nejdříve ji podstrčí pod práh výhružný dopis, protože je ruší hlasitá hudba. Když Sophie přijde za nimi do dolního bytu, tak si hned oblíbí Max, ale Caroline ji moc nepadne do oka.

Celý článek

Caroline objeví kupony nebo spíše „kjupóny“ :) a tak se ji zmocní pocit, že musí mít vše zadarmo a nejlépe, když ještě dostane něco zpět.

Celý článek

Caroline a Max mají problém se zapalováním plynové trouby, Max básní o králi všech sporáků, který je však příšerně drahý. Caroline, protože si je vědomá toho, že dortíky je třeba péct,  tedy sáhne do tajné skrýše a chce prodat prsteny, které si schovala pro případ krajní nouze.

Celý článek

A máme první sníh, jenže co s Kaštanem? Venku na dvorku mu přece bude zima? Max a Caroline hledají místo, kam by ho mohly přes zimu ustájit.

Celý článek

Caroline se chce také účastnit pečení dortíků, a tak se pokusí Max pomoci, ale nedopadne to dle představ. Protože nadělá víc škody než užitku, vydají se do obchoďáku, Santaland, kde stráví své první prázdniny prací pro Santu ;)

Celý článek
předchozí 2 strana z 4 další
2013 - 2015 Seokvalitně | Kontakt: 2socky@centrum.cz