Max a Caroline mají schůzku s mužem co by jim mohl pomoci prorazit, ale nechce s nimi mít nic společného protože kvůli Carolininu otci. Caroline je v depresi a tak ji Max přivede Kaštana.

Celý článek

Caroline a její podnikavý duch chtějí stále expandovat s dortíky a tak požádá Maxinu šéfovou Peach jestli o někom nevím, kdo by měl zájem.

Celý článek
Naši partneři

Caroline si chce udělat daně, chce s nimi pomoci i Max, ale ta si daňové přiznání nikdy před tím nedávala. Caroline je samozřejmě v šoku.

Celý článek

Caroline je předvolaná k výpovědi ve věci zpronevěření peněz jejím otcem. Potřebuje právního zástupce, ale ten je příliš drahý, aby si ho mohla dovolit a tak jdou spolu s Max testovat léky.

Celý článek

Sophie si dále užívá s Olegem i když se jí to moc nezamlouvá. Caroline má hlídat psi u dvou gayů a tak to pojme jako dovolenou se vším všudy. Zatáhne do „dovolené“ i Max. Gayové mají velmi luxusně zařízený byt včetně mobilní sauny. Psovi provádí i operace co gayové mysleli jen v legraci…

Celý článek

Han vyzradí, že bude mít Caroline narozeniny. Ta, ale o oslavu nestojí, protože by ji poprvé trávila, jako chudá i tak dají improvizovanou oslavu dohromady, ale na oslavě chybí skoro vše, protože to Max nezařídí.

Celý článek

Sophie začne randit s mužem, který je již na první pohled gay a tak je Oleg uražený, protože mu dala přednost před ním. Han je nachlazený a všude kolem sebe kýchá, jak kýchne na Caroline, tak je hned oheň na střeše.

Celý článek
1 strana z 4 další
2013 - 2015 Seokvalitně | Kontakt: 2socky@centrum.cz